toggle menu

Nájdi v sebe motiváciu a vytrvalosť

Ako postupne dosiahnuť svoj cieľ a úspech

Niet pochýb, že bez silnej motivácie a každodennej disciplíny sa k nášmu cieľu nedopracujeme. Obidva tieto pojmy by mali byť “šité na mieru” individuálne. Ako nájsť, čo motivuje práve teba? Ako si vybudovať disciplínu tak, aby si dosiahol cieľ, na ktorý si si nastavil myseľ? Na našom kurze ti prezradíme spôsob, vďaka ktorému si na tieto otázky odpovieš veľmi jednoducho!


Patríš aj ty k ľuďom, ktorí nechávajú veci na polovicu a ľahko ustúpia od akejkoľvek výzvy? Potom je dosť možné, že ti chýba práve motivácia a disciplína nevyhnutná na dosiahnutie tvojich cieľov. Čo môžeš teda spraviť preto, aby si svoje ciele a úspechy dosahoval?

ČO VŠETKO SI ROZOBERIEME:

  • Motivačné faktory – vnútorná a vonkajšia motivácia k úspechu
  • Ako si stanoviť cieľ a zostať motivovaný počas celej doby
  • Motivácia vs. nadšenie
  • Sebadisciplína a sila vôle
  • Stimuly a koncentrácia pozornosti
  • Ako nájsť potešenie v tvrdej práci
  • Praktické príklady

Motivácia riadi naše správanie a disciplína je sloboda, ktorá sústreďuje všetku našu energiu do vytvárania niečoho zmysluplného. Obidve potrebujeme a každý z nás si tieto schopnosti dokáže rozvinúť. Je len na nás, či si vyberieme život s disciplínou alebo bez nej, život s cieľom alebo bez neho, život so snom alebo bez neho. Čo si vyberieš ty? 😉

„Kto chce hýbať svetom, musí pohnúť najskôr sám sebou. “ – Sokrates

Tešíme sa na teba!

ZÁZNAM Z KURZU. Pokiaľ sa kurzu nebudete môcť zúčastniť osobne v stanovenom termíne, je možné dodatočne zaslať záznam. Je potrebné to však oznámiť vopred minimálne 3 dni pred začatím kurzu. Platí to však iba v prípade, že účastníci kurzu (nakoľko je to interaktívny webinár) budú so zaslaním súhlasiť. Preto si ho radšej nenechajte ujsť naživo!

1
Zoom – Ako nájsť motiváciu a vybudovať disciplínu 07.09.2022
150

Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s g kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudneš.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Nastavte si na Zoom svoje celé meno, aby sme vás vedeli identifikovať. Ďakujeme!Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.

Obľúbiť
Získať kurz
Zapísaní:
Trvanie: 18:00 - 20:00
Prednášky: 1
Video: 120
Výuka:

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Nájdi v sebe motiváciu a vytrvalosť
Cena:
€ 25
Layer 1
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.