Ovládni svoju myseľ

Hovorí sa „ovládni svoju myseľ, inak ovládne ona teba“. Naša myseľ je ovládaná médiami, marketingom, politikmi, inými ľuďmi… A čo tak ovládať ju sami?

Myseľ. Buď je našim najlepším priateľom a pomocníkom, alebo najhorším nepriateľom. Tajomstvo výnimočného života je mať pod kontrolou svoje myslenie, kde sa dobrovoľne vieme rozhodnúť, či na danú myšlienku chceme, alebo nechceme myslieť. O našom živote nerozhodujú nejaké nešťastné okolnosti, ale naše rozhodnutia, dokonca aj tie nevedomé.


ČO VŠETKO SA NAUČÍŠ?

 • Ako byť sám sebe pánom
 • Mať vlastný plán a dovoliť si vyhrať
 • Ako byť vedomý a lepšie sa vnímať
 • Sile rozhodnúť sa, ako sa chceš cítiť
 • Efektívne techniky sústredenia sa a ovládnutia vlastnej mysle
 • Praktické tipy zo života

ČO VŠETKO NADOBUDNEŠ?

 • Informácie a poznatky, ktoré ti pomôžu v osobnom i profesijnom živote
 • Schopnosť ovládnuť svoju myseľ
 • Ako byť vedomý a rozhodovať sa

JE TENTO KURZ PRE TEBA VHODNÝ?

Ak hľadáš odpoveď na nasledujúce otázky, tak určite je.

 1. Ako mám ovládať svoju myseľ, aby som neupadal?
 2. Chcem mať svoje myšlienky pod kontrolou. Ako na to?
 3. Kde mám vziať v sebe silu, aby som sa rozhodol, ako sa chcem cítiť?
 4. Ako byť viac vedomí a sústrediť sa na to, čo chcem?
 5. Dokážem byť šťastný, nech už sa mi deje čokoľvek?

Tak čo, rozhodneš sa byť na 100% šťastný, nech už sa ti v živote stane čokoľvek? Často keď sa nám prihodí niečo naozaj zlé, sme ochotní trpieť len veľmi veľmi krátko. No pravdou je, že život je ten, ktorý je veľmi krátky na to, aby ste ho prežívali v neustálom utrpení, nemyslíš?

Tešíme sa na teba!

1
Zoom webinár – Ovládni svoju myseľ 9.6.2021
2,5 hodín

Ako sa pripojíš na ZOOM?

 1. Gmail účet. "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu.
 2. ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu)
 3. Dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/


Je to jednoduché. Workshop prebieha osobne u nás v Power Coaching-u a webinár sa školí vo virtuálnom prostredí s vopred určeným časom. Online kurz si môžeš jednoducho stiahnuť z našej internetovej platformy a počúvať ihneď. Výhodou workshopu je, že nás i svojich priateľov stretneš osobne a môžeš si dať s nami dobrú kávu. Pri webinári si môžeš ľahnúť na gauč a vypočuť si nás odkiaľkoľvek. Pri online kurze dokonca aj kedykoľvek!
1. Gmail účet. "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu. 2. ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) 3. Dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/
Žiadny problém! Z každého kurzu vedieť záznam, ktorý ti veľmi radi dodatočne zašleme. Stačí ak nás budeš kontaktovať na info@powercoahcing.sk.

1.   Gmail účet. "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu.

2.   ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu)

3.   Dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/

Pridať do zoznamu želaní
Course available for 49 days
Get course
Zapísaní:
Trvanie: 2,5 hodín
Prednášky: 1
Video: 2,5 hodín
Úroveň: Začiatočník

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.