Toxické vs. zdravé vzťahy

Partneri na lúke

Toxické vzťahy môžu vznikať medzi partnermi, priateľmi, v rodine, ale aj na pracovisku. Každú chvíľu sa môže objaviť niekto, kto tieto vzťahy negatívne ovplyvňuje, až narúša, a preto sa prestávame vo vzťahoch cítiť dobre. Ako rozpoznať toxický vzťah? Ako vzniká? A ako z neho von?


Necítiš sa v nejakom vzťahu podľa svojich predstáv? Cítiš, že ťa nejaký vzťah vyčerpáva a oberá o energiu? Tak si možno narazil na toxického človeka. Nakročené k toxickým vzťahom má dnes mnoho ľudí. Sú to prevažne všetci, ktorí majú takzvané neisté vzťahové väzby, čo je podľa amerického prieskumu až 32% populácie! 

ČO VŠETKO SI ROZOBERIEME:

 • Ako vyzerá toxický a ako vyzerá zdravý vzťah
 • Varovné signály rozpoznania toxického človeka/vzťahu
 • Ako vzniká toxický vzťah
 • Prejavy a manipulatívne techniky vo vzťahu a ako sa im brániť
 • Najčastejšie chyby a praktické príklady
 • Ako sa zbaviť toxických vzťahov a užívať si pokojný život

PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ?

 • Pre tých, ktorí neustále zápasia s pocitom viny
 • Pre tých, ktorí cítia neistotu vo vzťahoch a nevedia na čom sú
 • Pre tých, ktorí sa nedokážu spoľahnúť na sľub, ktorý dostali
 • Pre tých, ktorým vyhovieť v určitých vzťahoch pripadá nemožné
 • Pre tých, ktorí strácajú chuť a vôľu fungovať

Pomôžeme ti vybudovať si sebavedomie, do zdravej miery byť nezávislým a ponechať si aspoň nejakú časť slobody, aby si si mohol vzťahy naokolo iba užívať a radovať sa z nich.

Tešíme sa na teba!

V prípade, že sa nemôžeš zúčastniť stanoveného termínu, pošleme ti dodatočne záznam aj materiály a v prípade potreby si môžeš dohodnúť aj osobnú konzultáciu.

1
Zoom webinár – Toxické vs zdravé vzťahy 26.8.2021
2,5 hodín

Ako sa pripojíš na ZOOM?

1. Potrebuješ svoj Gmail účet. "meno@gmail.com". Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu.

2. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu)

3. Potrebuješ dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/

Žiadny problém! Z každého kurzu vedieť záznam, ktorý ti veľmi radi dodatočne zašleme. Stačí ak nás budeš kontaktovať na info@powercoahcing.sk alebo si môžeš dohodnúť osobnú konzultáciu.
Ponúkame rôzne zvýhodnenia. Jednou z možností je zakúpenie si nášho balíčka kurzov (v hodne 21€) 4+1 ZDARMA. Ďalšou možnosťou je členstvo v našom ACPC klube, kde získaš 10% zľavu na všetky naše služby doživotne!
Členom sa automaticky stávaš pri absolvovaní nášho kurzu KOUČ104 hod. Pre všetkých absolventov s titulom ACPC máme prichystané výhody a zvýhodnenia: - Možnosť využiť 10 % zľavu na všetky naše kurzy a workshopy - Možnosť koučovania na rôznych nami organizovaných eventoch - Možnosť určitej podpory pri podnikaní v smere koučing. Účastníci intenzívnej formy programu od Power Coaching dostávajú následnú neustálu podporu, k rozvíjaniu nadobudnutých zručností. Poskytnutím mentoringu, možnosti koučovania klientov Power Coaching, zopakovaním si kurzu, priebežnými konzultáciami, spájaním koučov, poskytnutím im priestorov k tréningu a koučovaniu, ako aj formou online podpory.
Pridať do zoznamu želaní
Get course
Zapísaní:
Trvanie: 18:00 - 20:30
Prednášky: 1
Úroveň: Začiatočník

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Toxické vs. zdravé vzťahy
Cena:
€ 21
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.