Náš príbeh

Vitajte v Power Coaching

Na začiatku príbehu bola detská túžba… 
Silvia Langermann
„Nikdy som nechcela byť princeznou, ani speváčkou, ani lekárkou. Odkedy sa pamätám, chcela som byť psychológ.
 
Myslím, že vtedy som si iba domýšľala, čo to je. Bola som však rozhodnutá, že sa ním chcem stať. Bezproblémové štúdium neskôr prinieslo diplom zo psychológie a následne všetky certifikáty a osvedčenia, ktoré som postupne získavala, vďaka obrovskej túžbe poznávať.
  • Najprv som sa zamestnala v lukratívnej spoločnosti, kde som mala všetko – pokojné prostredie, peniaze, auto, prestíž. Avšak vedela som, že to nebolo to, čo som naozaj chcela. Jednoducho to nebola psychológia.

Mgr. Silvia Langermann, PhD. PCC

Ing. Tomáš Langermann, ACC

  • Vo svojej malej kuchynke som začala po večeroch realizovať koučingové sedenia. Často som však uvažovala nad tým, že stále to nie je „ono“. Môj manžel mi vtedy povedal takú jednoduchú vec:
„tak daj výpoveď a choď do toho!“.
Také jednoduché a zároveň náročné – mám sa pustiť do rizika, keď mám prácu, po ktorej všetci túžia ? Všetci možno, ale nie ja !
  • Najprv som si prenajala kanceláriu na Mýtnej ulici. Platila som 126,68 Eur nájom/mesiac a pri podpise zmluvy si spomínam na stres. Odkiaľ budem čerpať na nájom v prípade, že mi dôjdu úspory ? V kancelárii na Mýtnej ulici som prežila dlhé roky. Najprv prišla klientka, ktorá ma jednoducho požiadala, aby som ju učila koučovať a ja som učila. Najprv jednu, potom 3 a neskôr ich bolo 12… Jeden klient poslal 10 ďalších klientov a zrazu nastal problém nájsť v kalendári voľný termín.
  • V čase, keď ma už začali oslovovať firemní klienti som si uvedomila, že je potrebný manažment, pretože už to nebolo len o mne. Vtedy mi začal pomáhať môj manžel,

Tomáš Langermann

bez ktorého by som vlastne ani nezačala. Spoločnosti dal formu, štruktúru a bol mi manažérskym vodcom. Neskôr prišiel zamestnanec, potom ďalší, nadväzovali sa spolupráce, keď sa stala taká zaujímavá vec. Môjho manžela začal zaujímať koučing a mňa to naopak začalo ťahať k manažmentu.

  • Vďaka skvelému tímu som ukázala vypracovaný projekt kurzu KOUČ 104 hodín profesionálnej koučke, ktorá ma povzbudila k akreditácií. Na kurze KOUČ 104 som pracovala 3 roky a poviem vám, je skvelý. Na prvý kurz nikdy nezabudnem, ale čo je lepšie, že ani účastníci. Preto je diamantom medzi všetkými našimi kurzami.
  • Neskôr sme otvorili spoločnosť Power Coaching v nových vlastných a inovovaných priestoroch na Mierovej 56, kde sídlime dodnes. Z Tomáša sa stal lektor, kouč a strategický líder a zo mňa life, business a executive kouč, ako aj výkonný líder firmy. Firmy, ktorá sa zrodila z túžby vzdelávať a pomáhať ostatným k lepším životom, čoho sa drží aj po 11 rokoch, kedy sa už o malej „firmičke“ hovoriť nedá. Myslím, že spokojnosť našich klientov je to, čo je pre mňa/nás hnací motor vpred a zároveň vedomím, že:

“Koučing je prácou a poslaním zároveň.”

Vzdelávanie s Power Coaching Silvia Langermann

Certifikáty

Akreditácia ICF ACSTH KOUČ 104
Mgr. Univerzita Komenského, Psychológia
Certifikovaný člen ICF
Akreditácia KOUČ 104 Ministerstvom školstva
Licencovaný kouč Lemma CoachOK
Certifikovaný Lektor Asociácia lektorov a kariérnych poradcov
Osvedčenie: Mediátor
Register mediátorov Ministerstva spravodlivosti
Mgr. Univerzita Komenského, Manažment
Osvedčenie: GPOP, Osobnostná diagnostika
Osvedčenie: Usmerňovanie konfliktov
Certifikát kouča Lemma CoachOK
Certifikát KOUČ 104
Associate Certified Coach / ICF
Potvrdenie: Mentor koučingu
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.